KONST / Litografier / Färglitografi 9287133
nr 928 7133
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Théo Tobiasse (f. 1927), 177/199, signerad, motivet: 74x55
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 december 2014
kl 20:11:28
1/12 16:28:49
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse